5 sposobów na przedłużenie stosunku

mężczyzna trzymający kobietę za biodra

Seks to sfera życia, która powinna dawać mężczyźnie spełnienie oraz inspirację. Wielu facetów boryka się jednak z problemem przedwczesnego wytrysku, co sprawia, że radość z seksu nie trwa zbyt długo. Istnieją liczne sposoby, dzięki którym można poradzić sobie z tą dolegliwością. Przede wszystkim należy uwierzyć, że jesteśmy w stanie rozwiązać problem, zamiast go ignorować.

Na świetny seks zasługuje każdy mężczyzna, dlatego nigdy nie powinieneś bagatelizować problemu przedwczesnej ejakulacji. Przedstawimy Ci dzisiaj sprawdzone metody na przedłużenie stosunku u mężczyzny. Część z nich możesz wprowadzić od zaraz!

1. Uprawiaj seks regularnie

Przedwczesny wytrysk w młodym wieku może być naturalny ze względu na wysoki poziom pobudzenia seksualnego oraz buzujące hormony. Jeżeli taki stan rzeczy się jednak przedłuża, powinniśmy poszukać rozwiązania tego problemu w innym miejscu.

Bardzo często może on wynikać z nieregularnego uprawiania seksu. Czuje się wtedy większy stres oraz napięcie, co powoduje wczesną ejakulację. Mężczyźni, którzy rzadko uprawiają seks są bardziej „naładowani”, dlatego ciężej im utrzymać erekcję bez wytrysku przez dłuższy czas.

2. Zastosuj prezerwatywy

Przyczyną wczesnego wytrysku może być nadwrażliwość członka na bodźce seksualne. Warto w takim wypadku rozważyć stosowanie prezerwatyw, jeśli jeszcze tego nie robisz. Powoduje to nieznacznie obniżenie doznać seksualnych, jednak w przypadku mężczyzn mających problemy z przedwczesnym wytryskiem, takie rozwiązanie może być zbawienne.

3. Masturbacja przed stosunkiem

W celu opóźnienia wytrysku możemy rozładować nadmierne napięcie już przed stosunkiem na „własną rękę”. Sprawdzi się to w przypadku wielu mężczyzn, gdyż najczęściej zbyt mocne pobudzenie seksualne może być przyczyną problemów z wczesnym wytryskiem.

4. Poszukaj rozwiązania problemu w psychice

Niestety bardzo wielu z nas ma głęboko zakorzenione błędne przekonania dotyczące seksu. Ich źródła można szukać w wychowaniu i kulturze.

Seks jest wciąż tematem tabu, chociaż w ostatnim czasie wiele rzeczy zaczyna ulegać zmianie. Rosnąca świadomość społeczeństwa pozwala na dialog oraz dyskusję – w tym na temat seksu.

Destrukcyjne przekonania mogą jednak zakorzenić się w psychice mężczyzny i powodować odruchy organizmu takie jak przedwczesny wytrysk.

Rozwijanie własnej samoświadomości, praca nad sobą, a ostatecznie wizyta u psychologa lub psychoterapeuty – wszystko to może przyczynić się do szybkiego rozwiązania problemu przedwczesnego wytrysku.

5. Zastosuj naturalne środki

Jeżeli chcesz rozwiązać swój problem już teraz możesz postawić na naturalne środki, które pomagają w przedłużeniu stosunku. Godnym polecenia jest produkt o nazwie Climax-Control, którego działanie powierdzają mężczyźni na całym świecie. Pierwsze efekty możesz zauważyć już po 4 dniach stosowania!

Istnieją także różnego rodzaju żele, a także leki przypisywane na receptę. W przypadku tych ostatnich wymagana jest jednak wizyta u lekarza specjalisty, który decyduje się na takie rozwiązanie tylko w szczególnych przypadkach.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*