5 sposobów na przedłużenie stosunku

mężczyzna trzymający kobietę za biodra

Seks to sfera życia, która powinna dawać mężczyźnie spełnienie, inspirację i radość. Wielu facetów boryka się jednak z problemem przedwczesnego wytrysku, który zabiera przyjemność z seksu zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie. Nie musi i nie powinno tak być. Chyba nie trzeba przekonywać, że bycie „dobrym w łóżku” ma ogromny udział w budowaniu gorących relacji damsko-męskich.

Istnieją liczne sposoby, dzięki którym można poradzić sobie z tym problemem. Na samym początku trzeba jednak przyznać samemu przed sobą, że problem ten faktycznie istnieje. To nic strasznego – prawdopodobnie nie ma mężczyzny na tej planecie, który nie doświadczył czegoś podobnie przykrego.

Na świetny seks zasługuje każdy z nas, dlatego nigdy nie powinno bagatelizować się problemu przedwczesnej ejakulacji.

Przedstawimy Ci dzisiaj sprawdzone metody na przedłużenie stosunku u mężczyzny. Pamiętaj, że część z nich możesz wprowadzić od zaraz!

1. Uprawiaj seks regularnie

Przedwczesny wytrysk w młodym wieku może być naturalny ze względu na wysoki poziom pobudzenia seksualnego oraz podwyższony testosteron. Jeżeli taki stan rzeczy się jednak przedłuża, powinniśmy poszukać rozwiązania tego problemu w innym miejscu.

Bardzo często może on wynikać z nieregularnego uprawiania seksu. Czuje się wtedy większy stres oraz napięcie, co powoduje wczesną ejakulację. Mężczyźni, którzy rzadko uprawiają seks są bardziej „naładowani”, dlatego ciężej im utrzymać erekcję bez wytrysku przez dłuższy czas.

2. Zastosuj prezerwatywy

Przyczyną wczesnego wytrysku może być nadwrażliwość członka na bodźce seksualne. Warto w takim wypadku rozważyć stosowanie prezerwatyw, jeśli jeszcze tego nie robisz. Powoduje to nieznacznie obniżenie doznać seksualnych, jednak w przypadku mężczyzn mających problemy z przedwczesnym wytryskiem, takie rozwiązanie może być zbawienne.

3. Masturbacja przed stosunkiem

W celu opóźnienia wytrysku możemy rozładować nadmierne napięcie już przed stosunkiem na „własną rękę”. Sprawdzi się to w przypadku wielu mężczyzn, gdyż najczęściej zbyt mocne pobudzenie seksualne może być przyczyną problemów z wczesnym wytryskiem.

4. Poszukaj rozwiązania problemu w psychice

Niestety bardzo wielu z nas ma głęboko zakorzenione błędne przekonania dotyczące seksu. Ich źródła można szukać w wychowaniu i kulturze.

Seks jest wciąż tematem tabu, chociaż w ostatnim czasie wiele rzeczy zaczyna ulegać zmianie. Rosnąca świadomość społeczeństwa pozwala na dialog oraz dyskusję – w tym na temat seksu.

Destrukcyjne przekonania mogą jednak zakorzenić się w psychice mężczyzny i powodować odruchy organizmu takie jak przedwczesny wytrysk.

Rozwijanie własnej samoświadomości, praca nad sobą, a ostatecznie wizyta u psychologa lub psychoterapeuty – wszystko to może przyczynić się do szybkiego rozwiązania problemu przedwczesnego wytrysku.

5. Zastosuj naturalne środki

Jeżeli chcesz rozwiązać swój problem już teraz możesz postawić na naturalne środki, które pomagają w przedłużeniu stosunku. Godnym polecenia jest produkt o nazwie Climax-Control, którego działanie powierdzają mężczyźni na całym świecie. Pierwsze efekty możesz zauważyć już po 4 dniach stosowania!

Istnieją także różnego rodzaju żele, a także leki przypisywane na receptę. W przypadku tych ostatnich wymagana jest jednak wizyta u lekarza specjalisty, który decyduje się na takie rozwiązanie tylko w szczególnych przypadkach.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*